Spirituálne terapie
Access Bars

Access Bars® je jemná technika dotyku, ktorá ukľudňuje myseľ a uvoľňuje telo. Je to metóda, ktorá napomáha pracovať s podvedomím, aktivuje samoliečiace procesy v tele.

Barsy sú špeciálne body na hlave, v ktorých sú uložené všetky naše myšlienky, pocity, emócie, postoje a presvedčenia, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú sebaprijatie, vzťahy, peniaze, práca, kreativita, zdravie, nádeje, sny, stres, láska, vďačnosť a pod.

Počas terapie sa jemným dotykom kombinácie týchto 32 bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory alebo presvedčenia od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či zrušení uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote, lebo si dovolíte začať vedome tvoriť svoj život podľa vašich predstáv.


S ČÍM VÁM SEDENIE ACCESS BARS POMOŽE?

 • úzkosť a depresia, bolesti hlavy a migrény
 • pri strachu a strese zo školy alebo stres a vyhorenie v práci
 • nesústredenosť, napätie
 • emočná nestabilita, výbuchy hnevu
 • navráť k telesnej a hormonálnej rovnováhe
 • nevyriešené bolesti a obmedzenia pohybu
 • rôznych zdravotných problémoch
 • pri finančných problémoch
 • problémoch vo vzťahoch
 • problémoch v komunikácii
 • stanovovaní si hraníc
 • problémoch so sexualitou

Ako prebieha sedenie

Na zaciatku sedenia si povieme, akej téme sa budeme v ten deň venovať. Môžem sa na Vás napojiť , načítať informácie k danej téme a vysvetlíme si, prečo sa deje. Povieme si, aké bloky sa k danej téme ukazujú a tie budeme rozpúšťať, čistiť.

Samotné sedenie počas barsov je pokojné, tiché a veľmi príjemné, prebieha v ľahu. Počas terapie postupne prechádzam jednotlivými bodmi na hlave, ktoré naštartuje proces, pri ktorom dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko, čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

Odporúčam prísť 4-5x, aby naštartovaná zmena a proces prebiehali ďalej a mohlo sa tak klientovi uľaviť a dané nastavenia uložiť do podvedomia.

Pre koho sú access bars vhodné?

Malé deti, dospievajúce deti, dospelí, tehuľky, seniori, jednoducho ľudia, ktorí chcú na sebe  pracovať a chcú, aby im bolo vnútorne lepšie, ľahšie, radostnejšie, šťastnejšie...

Cenník

Access Bars – relaxačná masážna terapia s konzultáciou dospelí, kde cez jemný dotyk aktivujeme 32 bodov na hlave, dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja v tele. 75 min.......60€
Deti 45 min.......30€

Lymfa – lymfatické nezhody a nekonzistencia žliaz
Čistenie lymfatického systému. Celkové čistenie tela od odpadových látok, stresu a napätia. Tento proces nám otvára cestu, aby sme boli láskaví k sebe, k svojmu telu. Proces je vhodný aj pre sluch, uši a problémy s upchatými dutinami. 60 min.............50€
Deti 30 min .....25€

Korekcia zraku – pomáha pri náprave zraku, takisto pri problémoch s nosnými dutinami, keď bol traumatizujúci zážitok na oči.
Jasnosť videnia, rozjasnenia v danej situácii. 60 min.....50€
Deti 30 min....25€

Kombinácia Lymfa a korekcia zraku.
75 min...80€